селищна раза недригайлів

Відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради (ФОТО)

30 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.

Члени виконавчого комітету погодили тариф на теплову енергію ТзОВ «ЄТЕК «Екотепло», що надає послуги недригайлівським школі та лікарні, значно зменшивши після активних обговорень запропоновані товариством тарифи, внесли зміни до тарифів на платні медичні послуги, які надаються Недригайлівською лікарнею, затвердили тарифи на платні соціальні послуги, що надаються Недригайлівським територіальним центром соціального обслуговування, затвердили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води» для КП «Недригайлівводосервіс», прийняли рішення про знесення аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради.

Із зазначених питань перед присутніми виступили начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Токар, директор КП «Недригайлівводосервіс» Віктор Бондаренко, економіст КНП «Недригайлівська лікарня» Ольга Терещенко, директор Недригайлівського територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бойко, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради Олександр Гриценко.

Свої пропозиції та бачення під час прийняття рішень виконавчого комітету висловили Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков, секретар селищної ради Ірина Постоєнко, заступник селищного голови Федір Кривопатря, члени виконавчого комітету Олександр Шевченко, Микола Клименко, Алла Ломонос, Олександр Остапчук та інші.

Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков звернув увагу на необхідності активно підійти до питання функціонування місцевих водогонів. Він зазначив, що безперебійне постачання питної води для населення, тим більше, під час воєнного стану, повинне бути у пріоритеті, запропонувавши деякі шляхи вирішення проблемних питань.

Також виконавчий комітет, зважаючи на звернення громадян, видав протокольне доручення відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради про термінове вирішення питання стосовно підвезення вихованців дошкільних навчальних закладів на території Недригайлівської селищної ради.

З рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *